Telefon
WhatsApp

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Duis consectetur auctor elit.

Hakkımızda

İbrahimağa, Kara Müftü Cd. no:19/B Develi/Kayseri

Kurumsal

Hakkımızda

Service Image

Bir “sigorta şirketi” düşünün 2017 yılının Agustos ayında kuruluyor, kısa bir sürede sigortacılık ruhsatını alıyor ve emek odaklı çalışmalarıyla yine kısa bir sürede altyapısını tamamlayarak faaliyetlerine başlıyor. Bu şirket yenilikleri çok seviyor: Sigortacılığın dinamiklerini değiştiren ve yaşam kalitesini yükselten yenilikçi ürünler sunuyor.

Bireysel sigortacılıkta çığır açan ekonomik ve avantajlı ürünlerinin yanı sıra, işyerleri, küçük ve orta ölçekli işletmeler için geliştirdiği özel ürünleriyle fark yaratıyor. Sadece özenle seçtiği acenteleri aracılığıyla hizmet veriyor. Ülkemizin en seçkin, en başarılı ve en güvenilir sigorta acenteleriyle el ele vererek sigorta sektörünü “şehir acenteliği” kavramıyla tanıştırıyor. Develi Sigorta’nın “seçkin” acenteleri kaza, hasar ve maddi kayıp yaşanan her durumda destek vermek ve çözüm üretmek için müşterilerinin hep yanında oluyor. Develi Sigorta’lılar, Türkiye çapında 2.100’den fazla anlaşmalı oto servisinden ve 500‘den fazla anlaşmalı sağlık kuruluşundan hizmet almanın ayrıcalığını yaşıyor…

Şirketin üretimi gün geçtikçe yükselen bir ivmeyle artıyor, daha birinci yılını doldurmadan 1 milyon poliçe kesiyor ve ikinci yılında yaklaşık 1 milyar TL prim üretiyor. Sektörel sıralamalarda hızla yükselen şirket; her geçen gün yöneticilerinin, çalışanlarının ve acentelerinin beklentilerine yakışanı yapıyor, birçok üründe mutluluk veren pazar paylarına ulaşıyor.

 

Misyonumuz

Develi Sigorta, evrensel ve etik değerleri benimseyen bir kültüre sahiptir; verdiği sözleri tutmanın gururuyla çalışır; İş ortaklarına, çalışanlarına, müşterilerine ve ülke ekonomisine değer katar, toplumsal faydaya duyarlıdır.

 

Vizyonumuz

Develi Sigorta, acentelerini ülkemizin gereksinim duyduğu “kurumsal finansal danışman” olmaları yönünde geliştirmeyi; acenteleriyle birlikte müşterilerine güven vermeyi; yenilikçi ürünleri ve kaliteli hizmetleri ile bireysel sigortacılık alanında lider sigorta şirketlerinden biri olmayı ve beklentilerin üzerinde memnuniyet yaratmayı ilke edinmiştir.

Bu şirket, adını aldığı “etik” değerleri çok önemsiyor, ilişkilerini dürüstlük temelinde kurguluyor. Açık ve anlaşılır olmayı, şeffaf ve doğru bilgi vermeyi; hizmetlerini zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirmeyi önemsiyoruz.